• Home
  • Seminarium hybrydowe o komunikacji w energetyce!

Seminarium hybrydowe o komunikacji w energetyce!

5 lutego 2025 Zespół IS News 2 min

Instytut Sobieskiego zaprasza na kolejne seminarium w formule hybrydowej – tym razem porozmawiamy o komunikacji w energetyce jądrowej.

Spotkanie odbędzie się w środę 12 lutego br., o godz. 17:00 w siedzibie Instytutu Sobieskiego na ul. Lipowej 1a/20 w Warszawie.

Podczas seminarium zaprezentujemy wyniki diagnozy społecznej przeprowadzonej w ramach projektu Desire (www.projektdesire.pl).

Podczas seminarium wystąpią:

  1. Urszula Kuczyńska, „Komunikacja i informacja wokół energetyki jądrowej w Polsce – co osiągnęliśmy, a co jest jeszcze do zrobienia?”
  2. dr hab. Sylwia Mrozowska, prof. UG – Centrum Zrównoważonego Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, „Sąsiedztwo elektrowni jądrowej: jak budować platformę współpracy?”
  3. dr Barbara Kijewska – Centrum Zrównoważonego Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, „Społeczna percepcja technologii jądrowych”

Wszystkich zainteresowanych prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu z adnotacją – udział stacjonarny czy zdalny – na adres: sobieski@sobieski.org.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

W mailu zwrotnym potwierdzającym udział w spotkaniu prześlemy LINK do połączenia dla osób, które zgłoszą udział zdalny w spotkaniu.


Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu DEsire „Plan dekarbonizacji krajowej energetyki zawodowej na drodze modernizacji z wykorzystaniem reaktorów jądrowych”, na potrzeby zadania badawczego „Diagnoza społeczna oraz przygotowanie materiałów analitycznych wspierających wdrożenie planu modernizacji elektrowni i bloków energetycznych przez wykorzystanie reaktorów jądrowych generacji III/III+ i IV”, finansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Strategicznego Programu Badań Naukowych i Prac Rozwojowych „Społeczny i gospodarczy rozwój Polski w warunkach globalizujących się rynków” GOSPOSTRATEG VI / umowa nr GOSPOSTRATEG-VI/0032/2021-00.


×